2.místo sólo Belly Dance mezinár.soutěže v Paříži

rok 2012 - 3.místo sólo - Belly Dance Show

na Mistrovství Evropy v orientálních tancích.

na Mistrovství světa v orientálních tancích.

- 2.místo sólo Belly Dance mez.soutěže v Rimini

- 1.místo Flamenco duo mezinár. soutěže v Rimini.

rok 2011  - 1.místo sólo - Belly Dance Show a titul mistra ČR

na Mistrovství republiky v orientálních tancích.

rok 2010 - 1.místo sólo - Belly Dance Clasic

rok 2004 - 2.místo kategorie sólo Tap Dance

na Mistrovství republiky ve stepu.

- 1.místo kategorie duet Tap Dance na Mistrovství            republiky ve stepu.

- čtvrtfinále na Mistrovství světa ve stepu
                   v Německu - kategorie sólo i dueto.

V ostatních formách tanců se odborné soutěže zatím nekonaly.

Talent a chuť do tance zdědila po své matce. Zajímavostí je, že velmi brzo začala chodit, již v 8 měsících života ji bezpochyby hudba povzbudila k prvním samostatným krůčkům.
V 9-ti letech jezdila v dětské lední revue, ve 12-ti vyhrála oddílové přebory krasobruslařského klubu TATRA Kopřivnice. Později byla členkou gymnastického oddílu, absolvovala taneční obor LŠU, ve 13-ti nastoupila do baletní přípravky

a ještě téhož roku tančila a vystupovala na baletních špičkách.

V 15-ti se naučila základům stepu, od 16-ti let provozovala soutěžní společenské tance v TK Kopřivnice, TK Nový Jičín, ATK Ostrava (kde v té době také působil a učil Zdeněk Chlopčík, současný porotce ve Star Dance).
Ke společenskému tanci se vrátila i po narození syna.

Po narození druhého syna se zdokonalila ve stepařském umění, orientálních tancích, irských tancích a Flamenku. V současné době vyučuje tyto tance v TS RELAX, na seminářích po republice a vystupuje na sjednaných akcích.

Další lektorkou je vynikající tanečnice a skvělá stepařka Pavla Jeřábková, finalistka MČR, účastnice Mistrovství světa Tap Dance 2003, která se věnuje stepařské mládeži. Pracovat s ní je velká pozitivní zkušenost pro celý tým. Vždy když byla součástí soutěžního týmu, tak se THARA umístila na předních příčkách i ve formách Oriental, Flamenko či muzikál a to hlavně díky její píli a přístupu k tanci.

Vlastní i několik skupinových titulů mistryně republiky a vice mistryně světa za Flamenco, mistryně republiky a vice mistryně světa za Oriental a Show Dance, včetně mistryně světa za latinu ve stylu sólo Ladies.